Pytania najczęściej zadawane przez Klubowiczów

 1. INFORMACJE OGÓLNE

 2. SPRZEDAŻ ON-LINE

  • Po zarejestrowaniu się w systemie sprzedaży on-line i podaniu wszystkich potrzebnych danych do założenia karty Klubu Kopernika, należy kliknąć „Zapłać” (na dole strony, pod formularzem z danymi). Opłaty odbywają się za pośrednictwem systemu PayU, a na ich opłacenie jest 15 minut. Jeśli po tym czasie pieniądze nie zostaną pobrane z konta, rezerwacja jest automatycznie usuwana. W takiej sytuacji należy jeszcze raz wypełnić formularz, wybrać „Zapłać”, a wtedy nastąpi automatyczne przekierowanie na stronę PayU.

  • Minilaby nie posiadają zniżki dla Klubu Kopernika, więc można je kupić w pakiecie on-line (wystawy + Minilab). Zaznacz okienko „posiadam Klub Kopernika” – umożliwi to wybranie wystaw stałych i Minilabów bez płacenia za wystawy (cena naliczy się za same zajęcia w laboratorium). Można skorzystać również z pakietu Klubu Kopernika. W specjalnym, comiesięcznym newsletterze informujemy o bezpłatnych wydarzeniach, w których pojawiają się też zajęcia w Minilabach.

  • Bilety do planetarium ze zniżką 10% można kupić tylko w kasach (z wyprzedzeniem lub w dniu wizyty do wyczerpania miejsc).

  • Bilety do galerii Bzzz! można odebrać w dniu wizyty bez wcześniejszej rezerwacji, pod warunkiem dostępności miejsc. Jest to dodatkowa, nieodpłatna wejściówka. Rezerwację miejsc prowadzimy jedynie na te terminy, które ustalone są jako Wydarzenia dla Klubu Kopernika, o których informujemy w specjalnym, comiesięcznym newsletterze.

 3. KLUB KOPERNIKA A DZIECKO

  • Członkiem Klubu Kopernika może zostać tylko osoba pełnoletnia. Członek Klubu może wskazać jednak osobę poniżej 18. roku życia, która będzie posiadaczem karty i będzie mogła korzystać ze wszystkich przywilejów związanych z członkostwem w Klubie Kopernika. Posiadaczem karty może być więc dziecko. Dziecko powyżej 13. roku życia może przychodzić do Centrum bez opieki. W wypadku, gdy posiadaczem karty jest dziecko poniżej 13 lat, osobą towarzyszącą musi być osoba pełnoletnia. Osoba towarzysząca nie musi być spokrewniona.

  • Dziecko nie musi być przy zakupie karty Klubu Kopernika. Zdjęcie oraz personalizacja karty członkowskiej odbędzie się podczas pierwszej wizyty posiadacza.

  • Nie. Wskazując dziecko jako posiadacza karty, rodzic czyli członek Klubu Kopernika, przekazuje mu tym samym wszystkie przywileje. Z karty może korzystać osoba, na którą jest ona wyrobiona.

 4. WYDARZENIA KLUBU KOPERNIKA

 5. INNE