На нашем сайте угощаем печеньем, потому что хотим, чтобы Вы чувствовали себя у нас уютно и заходили к нам почаще!

Подробнее о нашей политике использования файлов cookies.

More

Zniesione limity

01.03.2022
01.03.2022

W związku ze zniesieniem limitów covidowych, udostępniliśmy dodatkowe bilety do Kopernika. Zapraszamy, jest dużo wolnych terminów - bilety.kopernik.org.pl

Dla wszystkich, którzy chcą połączyć zwiedzanie naszych Wystaw z wizytą w Planetarium, mamy bilety łączone. Wybierając taki bilet, zapłacisz mniej niż za dwa osobne.

Obywateli Ukrainy zapraszamy bezpłatnie od wtorku do piątku. Bilety można odbierać w kasach, po okazaniu dowodu tożsamości. W przypadku dzieci, wystarczy dokument opiekuna.

24.02.2022
Solidarni z Ukrainą
W czwartek 24 lutego w nocy Federacja Rosyjska zaatakowała suwerenną Ukrainę, wprowadzając na jej terytorium regularne wojska. Rakiety i bomby spadają na instalacje wojskowe, cierpi też ludność cywilna. Jesteśmy instytucją kultury i nie możemy pozostawać obojętni na brutalne gwałcenie podstawowych praw człowieka i napad na niepodległe państwo naszych sąsiadów. W obliczu rosyjskiej agresji kierujemy do naszych ukraińskich przyjaciół i partnerów wyrazy wsparcia i pełnej solidarności. Dajemy temu wyraz w naszych mediach społecznościowych oraz w budynku. Obywateli Ukrainy zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania Kopernika. / Слава Україні!
Czarne tło, na nim żółte koło i ikony biletów.
30.11.2021
Ograniczona dostępność biletów
Od 1 grudnia zgodnie z rządowym rozporządzeniem zmniejszamy limity dostępności naszych przestrzeni do 50%. Obostrzenia sanitarne mają ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa w czasie czwartej fali zakażeń. Będziemy się kontaktować z osobami, którym z powodu nowych ograniczeń będziemy musieli odwołać wizytę. Prosimy sprawdzać skrzynkę mailową.
Żółte tło, na nim widać dwoje rysunkowych ludzi z wydłużonymi rękami i nogami. Do tego napis "Dłuższe piątki w Koperniku"
18.10.2021
Dłuuuższe piątki w Koperniku!
Chcesz zacząć weekend w sposób rozrywkowy, ale z pomysłem? Dowiedzieć się, jak zaskakuje nas nauka? A może znaleźć dzień, w którym jest spokojniej i kameralniej? Od listopada wprowadzamy w Koperniku „Dłuższe piątki”. W każdy piątek otwarci będziemy dłużej, bo aż do godziny 20.00!

Новостная рассылка

Зарегистрироваться