Laboratoria online

Laboranci przeprowadzają doświadczenie, ubrani są w szare uniformy, w rękach trzymają wachlarze z pomiarami
Masz pytania, napisz do nas!

Eksperymentowanie przy ekranie? To działa! Nasze zajęcia online w wysokim stopniu angażują uczniów poznawczo, emocjonalnie i behawioralnie, podnosząc przez to efektywność przyswajania wiedzy i sprzyjając rozwojowi uczenia się.

Zapraszamy do naszych laboratoriów na zajęcia online, podczas których samodzielnie wykonacie szereg ciekawych doświadczeń. Wystarczy, że przygotujecie potrzebne akcesoria. Resztę pozostawcie nam – stworzyliśmy autorskie scenariusze edukacyjne, dostosowane do obecnej sytuacji i wykorzystujące atuty internetu. Uzupełniają one program nauczania szkoły podstawowej oraz liceum. Mogą być także unikatową atrakcją podczas wydarzeń online organizowanych przez samorządy, instytucje, firmy. Zajęcia są płatne.

Przebieg zajęć

Spotkanie odbywa się online i jest prowadzone przez edukatorów z laboratoriów Kopernika. Korzystając z przygotowanych wcześniej materiałów, specyficznych dla wybranego scenariusza, uczestnicy samodzielnie przeprowadzają eksperymenty, dzielą się ich efektami z grupą, dyskutują i poznają specyfikę pracy naukowców.

Tematy zajęć

Do wyboru pozostaje temat oraz poziom trudności (w zależności od wieku uczestników).

Jak wziąć udział w zajęciach?

Firmy i instytucje poszukujące atrakcyjnych aktywności dla grup zorganizowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem elaby@kopernik.org.pl.

REGULAMIN UDZIAŁU W ZAJĘCIACH

  • Cena dla firm: do ustalenia indywidualnie