Laboratoria online

Laboratoria online są niedostępne w sprzedaży do odwołania.

Laboranci przeprowadzają doświadczenie, ubrani są w szare uniformy, w rękach trzymają wachlarze z pomiarami
Masz pytania, napisz do nas!

Eksperymentowanie przy ekranie? To działa! Nasze zajęcia online w wysokim stopniu angażują uczniów poznawczo, emocjonalnie i behawioralnie, podnosząc przez to efektywność przyswajania wiedzy i sprzyjając rozwojowi uczenia się.

Zapraszamy do naszych laboratoriów na zajęcia online, podczas których samodzielnie wykonacie szereg ciekawych doświadczeń. Wystarczy, że przygotujecie potrzebne akcesoria. Resztę pozostawcie nam – stworzyliśmy autorskie scenariusze edukacyjne, dostosowane do obecnej sytuacji i wykorzystujące atuty internetu. Uzupełniają one program nauczania szkoły podstawowej oraz liceum. Mogą być także unikatową atrakcją podczas wydarzeń online organizowanych przez samorządy, instytucje, firmy. Zajęcia są płatne.

Szkoły, dla których organem prowadzącym jest miasto stołeczne Warszawa, mogą skorzystać z dofinansowania w ramach programu „Klasa w Warszawie. Warszawa z klasą”, przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Rezerwacja w ramach programu: tel. 22 596 41 00 (infolinia dostępna w godz. 8–16 od poniedziałku do piątku). Wnioski o fakturę należy przesyłać na adres szkoly@kopernik.org.pl.

Przebieg zajęć

Spotkanie odbywa się online i jest prowadzone przez edukatorów z laboratoriów Kopernika. Korzystając z przygotowanych wcześniej materiałów, specyficznych dla wybranego scenariusza, uczestnicy samodzielnie przeprowadzają eksperymenty, dzielą się ich efektami z grupą, dyskutują i poznają specyfikę pracy naukowców.

Tematy zajęć

Do wyboru pozostaje temat oraz poziom trudności (w zależności od wieku uczestników).

Jak wziąć udział w zajęciach?

Na zajęcia dla grup szkolnych można się zapisywać, dzwoniąc (w godz. 8.0016.00 w dni robocze) pod numer infolinii 22 596 41 00 lub pisząc na adres info@kopernik.org.pl.

Firmy i instytucje poszukujące atrakcyjnych aktywności dla grup zorganizowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem elaby@kopernik.org.pl.

REGULAMIN UDZIAŁU W ZAJĘCIACH

  • Cena dla firm: do ustalenia indywidualnie 
  • Cena dla szkół publicznych: 390 zł brutto za zajęcia (np. w przypadku grupy liczącej 30 osób będzie to koszt 13 zł od osoby)
  • Cena dla szkół prywatnych: 615 zł brutto