Przedszkolaki w Koperniku

Zacznijcie rok przedszkolny od integracji i wspólnego eksperymentowania w Koperniku! Mamy mnóstwo atrakcji już dla trzylatków. Doskonała zabawa edukacyjna – jak zwykle gwarantowana! Wizyta u nas jest bezpieczna – eksponaty pokryte są specjalną nanopowłoką chroniącą przed drobnoustrojami.

Uśmiechnięte dziecko przed wejściem na wystawę Bzzz!

Wystawa Bzzz!

Bzzz! to bezpieczna przestrzeń zaprojektowana tak, by wykorzystać naturalną ciekawość oraz potrzebę ruchu dzieci i ukierunkować je na samodzielne odkrywanie przyrody. Wystawa jest oddzielona od innych, ma własną toaletę i miejsce do odpoczynku. Dzieci mogą wejść do Bzzz! wyłącznie z opiekunami.  Zwiedzanie trwa maksymalnie 45 min. To świetna zabawa dla młodszych i starszych przedszkolaków! 

Strefa Eksperymentowania i wystawa czasowa

Strefa Eksperymentowania to centralna ekspozycja Kopernika, mieszcząca się w ogromnej, otwartej przestrzeni na pierwszym piętrze. Zgromadzone tu eksponaty umożliwiają samodzielne poznawanie i odkrywanie, testowanie, popełnianie błędów.

Odwiedzając naszą wystawę czasową Rowery, dzieci będą miały natomiast okazję zobaczyć, jak wyglądały dawne bicykle i dziecięce rowerki sprzed lat, a także przejechać się na rowerze o kwadratowych kołach.

Planetarium

Najmłodszym widzom polecamy filmy „Pod jednym niebem” oraz „Polaris”. Ten pierwszy będzie grany tylko do końca października, więc to ostatnia szansa na jego zobaczenie. Przed filmem przedszkolaki obejrzą także interaktywny pokaz prowadzony przez prezenterów Planetarium.

Lekcja pod gwiazdami w Planetarium

Lekcje pod gwiazdami przygotowaliśmy specjalnie dla grup, które cenią kameralność. Podczas zajęć w sali projekcyjnej przebywa tylko grupa, która zarezerwowała dany termin. Pozostałe miejsca na widowni są puste.

Cena Lekcji pod gwiazdami to 30 zł/os. (grupa musi liczyć przynajmniej 30 osób).

Cena Lekcji pod gwiazdami + wejście na Wystawy - 48 zł/os. (grupa musi liczyć przynajmniej 30 osób).


Cennik wstępu na Wystawy / do Planetarium

  • bilet grupowy na Wystawy – 18 zł/os.
  • bilet grupowy do Planetarium – 14 zł/os.
  • bilet łączony Wystawy + Planetarium – 28 zł/os.

Do każdej rezerwacji przysługuje 1 darmowy bilet dla opiekuna na każde 10 osób.

Bilety grupowe obowiązują przy rezerwacji minimum 10 biletów.

Uwaga! Jeśli odwiedzicie nas we wrześniu i w październiku 2021, otrzymacie dodatkowo 1 bilet dla opiekuna gratis.

Jak zarezerwować bilety?

Dla przedszkoli zainteresowanych wycieczką we wrześniu i październiku przygotowaliśmy specjalną, skróconą ścieżkę rezerwacji. Wystarczy napisać na adres e-mail szkoly@kopernik.org.pl lub zadzwonić pod numer +48 22 596 41 00 (poniedziałek–piątek, godz. 8.00–16.00).

Zapraszamy!