Potrzebujemy Twojego wsparcia

Potrzebujemy Twojego wsparcia

Zamiast czekać na to, co przyniesie przyszłość, warto zacząć ją budować! Jak zacząć? Na przykład – wspierając nasze działania. Dzięki Twojej wpłacie zwiększymy zasięg naszych działań, rozwiniemy nowe narzędzia edukacyjne, będziemy ulepszać wystawy i zwiększać ofertę warsztatową oraz szkoleniową, przygotujemy nowe scenariusze zajęć w laboratoriach, wyposażymy przestrzenie w dodatkowe urządzenia, umożliwiające prowadzenie ciekawych eksperymentów i obserwacji.

Możesz wybrać działanie, które wesprzesz: realizację ciekawego projektu lub budowę nowego eksponatu. Wybór należy do Ciebie!

W świecie pełnym fake newsów i treści pseudonaukowych naszym szczególnym zadaniem jest umożliwianie publiczności osobistego kontaktu z ekspertami oraz zapoznawanie jej z istotą metody naukowej i naturą pracy badawczej. W Koperniku nie tylko pokazujemy, jak pracują naukowcy, ale także stwarzamy naszym odbiorcom okazję do wcielenia się w ich rolę. Nauka rozwija się bardzo dynamicznie, a wraz z nią technika. Aby na bieżąco przybliżać naszym zwiedzającym najważniejsze osiągnięcia wynalazców i uczonych, potrzebujemy różnych akcesoriów, urządzeń, materiałów. Dzięki nim udaje się nam uchwycić i zaprezentować ulotne, a fascynujące zjawiska i umożliwić innym ich samodzielne badanie. Pomysłów mamy mnóstwo! Ograniczają nas jedynie koszty.

Nasza działalność

Konferencja Pokazać-Przekazać dla nauczycieli w Koperniku
Programy edukacyjne

Inspirujemy do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi.

Projekt „Razem dla lepszej przyszłości”

Projekt pomoże polskim i ukraińskim dzieciom oraz ich rodzinom poznać swoje języki i kultury podczas wspólnych zajęć opartych na eksperymentowaniu i konstruowaniu.