Ми використовуємо файли coocies на нашому сайті, бо хочемо, щоб ти почувався чудово і повертався до нас! Докладніше про нашу політику використання файлів coocies.

Наш сайт використовує файли coocies. Використовуючи його, ви погоджуєтеся на використання файлів coocies відповідно до поточних налаштувань браузера. Докладніше про нашу політику використання файлів coocies.

Більше

W Koperniku z uczniami z Ukrainy

21.10.2022
21.10.2022

Jeśli macie uczniów z Ukrainy i wybieracie się do Kopernika, nie martwcie się! Znajdą u nas atrakcje dostępne także w ich rodzimym języku.

  • Większość naszych eksponatów jest już wyposażona w opisy w języku ukraińskim. Pracujemy nad tłumaczeniami pozostałych.
  • Polecamy zajrzeć do Majsterni, w której opisy zadań do wykonania przygotowane są w obu językach. Wspólne konstruowanie pomaga zacieśnić koleżeńskie więzi w klasie.
  • W niektóre wtorki i czwartki, w przestrzeni Wystaw prowadzimy pokazy naukowe oraz warsztaty w obu językach (w zależności od dostępności animatorów).
  • Wybrane filmy z repertuaru Planetarium mają ukraińskie ścieżki dźwiękowe. Aby z nich skorzystać, wystarczy pobrać słuchawki w kasach.
  • Zatrudniamy także animatorów ukraińskojęzycznych, którzy służą pomocą na Wystawach. 

Ньюслетер

Підпишись на розсилку Центру Науки Коперник і дізнавайся більше.