Ми використовуємо файли coocies на нашому сайті, бо хочемо, щоб ти почувався чудово і повертався до нас! Докладніше про нашу політику використання файлів coocies.

Наш сайт використовує файли coocies. Використовуючи його, ви погоджуєтеся на використання файлів coocies відповідно до поточних налаштувань браузера. Докладніше про нашу політику використання файлів coocies.

Більше

30. SOWA otwarta w Rykach

27.11.2023
27.11.2023

Końcówka listopada w Rykach jest bardzo gorąca! Właśnie otworzyliśmy tam Strefę Odrywania, Wyobraźni i Aktywności. To już 30. SOWA na mapie Polski. Pierwsi odwiedzający z wielkim zaangażowaniem eksperymentowali przy obrotowym stoliku i mierzyli się z matematycznymi puzzlami. Centrum Kultury i Sportu w Rykach, które opiekuje się Strefą, przyciąga niemal całą rycką społeczność. Coś dla siebie mogą tu znaleźć studenci uniwersytetu trzeciego wieku, brydżyści, miłośnicy sztuki, fani kina, a także najmłodsi, dla których organizowane są lekcje muzealne, warsztaty i gry miejskie. Mamy nadzieję, że szeroki krąg odbiorców CKiS wkrótce odwiedzi także Strefę.

SOWA
MEN
CNK

Inicjatywa „SOWA - Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 32 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021-2025.

Ньюслетер

Підпишись на розсилку Центру Науки Коперник і дізнавайся більше.