Ми використовуємо файли coocies на нашому сайті, бо хочемо, щоб ти почувався чудово і повертався до нас! Докладніше про нашу політику використання файлів coocies.

Наш сайт використовує файли coocies. Використовуючи його, ви погоджуєтеся на використання файлів coocies відповідно до поточних налаштувань браузера. Докладніше про нашу політику використання файлів coocies.

Більше

Szukamy „doradców”!

11.03.2024
11.03.2024

Interesuje Cię nauka. Ciekawi Cię przyszłość? Pasjonujesz się sztuką? A może specjalizujesz się w czymś zupełnie innym, ale chcesz sprawdzić się w nowej funkcji? Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie!

W Centrum Nauki Kopernik, aby móc się stale rozwijać i dotrzymywać kroku współczesności, nieustannie uczymy się nowych rzeczy i weryfikujemy posiadaną wiedzę i umiejętności. Regularnie ewaluujemy też swoje projekty i działania. Aktualnie poszukujemy osób, które zechcą nam pomóc, oceniając świeżym okiem nasze najnowsze pomysły i dokonania.

Szukamy „doradców”, młodszych i starszych (w wieku 13–65 lat), ekspertów w różnych dziedzinach, osób gotowych utworzyć specjalny zespół ewaluujący nasze wystawy w ramach prac badawczo-rozwojowych.

Na spotkania zespołu trzeba będzie dojeżdżać do Centrum Nauki Kopernik, więc liczymy szczególnie na mieszkańców Warszawy i okolic. Oczywiście nie wykluczamy osób z innych regionów.

W najbliższym czasie zajmiemy się ewaluacją naszej najnowszej wystawy „Przyszłość jest dziś”. Będzie to więc ciekawa okazja, aby poobcować z nauką i zmierzyć się z wyzwaniami przyszłości!

ZGŁOŚ SIĘ

Więcej informacji: konsultacje@kopernik.org.pl

Ньюслетер

Підпишись на розсилку Центру Науки Коперник і дізнавайся більше.