konferencja

Interakcja – Integracja

Konferencja Interakcja – Integracja jest corocznym spotkaniem instytucji, których celem jest budowanie kreatywnego, innowacyjnego, zaangażowanego społeczeństwa, zainteresowanego nauką i nowymi technologiami. Uczestnicy konferencji działają przede wszystkim na polu edukacji nieformalnej, wybierając różnorodne metody pracy.

Wokół konferencji, która przeistoczyła się już w nasze środowiskowe spotkanie, wytworzyła się silna i aktywna społeczność – czego efektem było powołanie w 2013 roku Porozumienia Społeczeństwo i Nauka (SPiN), które zrzesza centra nauki, fundacje, stowarzyszenia, ośrodki kultury, muzea, planetaria, ogrody botaniczne i uczelnie, a wspiera je osiem podmiotów (firmy komercyjne i jednostki samorządowe). SPiN to wyraz naszych celów i świadomości, że wspólne i konsekwentne działanie może do tych celów doprowadzić.

XII konferencja Interakcja -Integracja „Komunikuj, nie panikuj!”

Zapraszamy na XII konferencję Interakcja -Integracja, która odbędzie się w dniach 23-24 listopada 2021 w Centrum Nauki Kopernik. 

Tegoroczna edycja nosi nazwę „Komunikuj, nie panikuj!”, a jej temat przewodni to „Odpowiedzialność komunikatorów nauki wobec społecznych wyzwań przyszłości”. Współorganizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Społeczeństwo i Nauka SPiN.

Konferencję poprzedzi prekonferencja „Ale Kosmos!” w dniu 22 listopada 2021, na którą zapraszamy do naszego planetarium.

PROGRAM PREKONFERENCJI (plik pdf)

Zgłoszenia na konferencję

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z programem konferencji i rejestrowania się na stronie stowarzyszeniespin.pl/interakcja-integracja-2021

Zachęcamy również do nadsyłania propozycji swoich sesji, do części konferencji budowanej przez uczestników. Przewodnik jak zgłosić sesję znajduje się na stowarzyszeniespin.pl/o-wydarzeniu/zgloszenie-sesji

Program konferencji

Dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.


 

Wcześniejsze edycje