Ми використовуємо файли coocies на нашому сайті, бо хочемо, щоб ти почувався чудово і повертався до нас! Докладніше про нашу політику використання файлів coocies.

Наш сайт використовує файли coocies. Використовуючи його, ви погоджуєтеся на використання файлів coocies відповідно до поточних налаштувань браузера. Докладніше про нашу політику використання файлів coocies.

Більше

21. SOWA otwarta!

22.05.2023
22.05.2023

Rawicz. Z czego słynie? Ma najstarszy w Wielkopolsce piorunochron. Mieszkańcy wciąż nie wiedzą, czy bliżej im do Poznania, czy do Wrocławia. To tu można przespacerować się drugimi co do wielkości plantami w kraju. Rawicz oczarowuje i wcale nie dlatego, że można w tym mieście upolować pyszne rogale świętomarcińskie, ale dlatego, że rawiczanie są po prostu wspaniali! Poznaliśmy ich z niebyle powodu! Właśnie tu otworzyliśmy kolejną Strefę Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności – powstała w pięknym, wyremontowanym budynku nowoczesnej Rawickiej (Multi)Biblioteki Publicznej. Dlaczego to miejsce jest tak wyjątkowe? Zespół animatorek jest kreatywny, wesoły i skuteczny, dyrektorka kipi od pomysłów, a mieszkańcy… po prostu uwielbiają tu być. Na otwarcie 21. Strefy SOWA przybyło niemałe grono wiernych gości biblioteki, a wśród nich uczniowie i uczennice pobliskich szkół oraz Młodzieżowa Rada Gminy. Cieszymy się, że to miejsce jest dla wszystkich, i wierzymy, że SOWA pasuje tu jak ulał!

Więcej o Inicjatywie „SOWA – Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności”

Zdjęcie budynku biblioteki w Rawiczu
Kilkoro dzieci wokół eksponatu Obrotowy stół
SOWA
MEN
CNK

Inicjatywa „SOWA - Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 32 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021-2025.

Ньюслетер

Підпишись на розсилку Центру Науки Коперник і дізнавайся більше.