Ми використовуємо файли coocies на нашому сайті, бо хочемо, щоб ти почувався чудово і повертався до нас! Докладніше про нашу політику використання файлів coocies.

Наш сайт використовує файли coocies. Використовуючи його, ви погоджуєтеся на використання файлів coocies відповідно до поточних налаштувань браузера. Докладніше про нашу політику використання файлів coocies.

Більше

Strefa SOWA w Koninie już działa!

18.09.2023
Na zdjęciu widać chłopca eksperymentującego przy eksponacie.
18.09.2023

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie od lat inspiruje lokalną społeczność do rozwijania się i spełniania marzeń. Miejsce to do tej pory stawiało przede wszystkim na artystyczno-kreatywny progres, ale teraz postanowiło poszerzyć swoją ofertę i od dziś będzie tam królować także nauka – swobodne eksperymentowanie i odkrywanie w toku interakcji z eksponatami praw rządzących światem przyrody. Zaangażowany i ambitny zespół, który wraz z mieszkańcami Konina odda się naukowym pasjom, z pewnością sprawi, że tamtejsza Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności wpisze się w mapę wartościowych lokalnych przedsięwzięć. Już teraz ich plany na różnorodne warsztaty, konkursy i szkolenia są niesamowite, a wiemy, że będą się rozbudowywać każdego dnia.

Jeśli koninianie pokochają Strefę SOWA choć w połowie tak mocno, jak my zachwyciliśmy się fantastycznym zespołem, który będzie ją prowadził – wróżymy temu miejscu ogromy sukces! I trzymamy za niego kciuki!

SOWA
MEN
CNK

Inicjatywa „SOWA - Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 32 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021-2025.

Ньюслетер

Підпишись на розсилку Центру Науки Коперник і дізнавайся більше.