We serve cookies on this site, because we want you to feel welcomed and return! More on our cookie policy.

More

Strefa SOWA w Koninie już działa!

18.09.2023
Na zdjęciu widać chłopca eksperymentującego przy eksponacie.
18.09.2023

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie od lat inspiruje lokalną społeczność do rozwijania się i spełniania marzeń. Miejsce to do tej pory stawiało przede wszystkim na artystyczno-kreatywny progres, ale teraz postanowiło poszerzyć swoją ofertę i od dziś będzie tam królować także nauka – swobodne eksperymentowanie i odkrywanie w toku interakcji z eksponatami praw rządzących światem przyrody. Zaangażowany i ambitny zespół, który wraz z mieszkańcami Konina odda się naukowym pasjom, z pewnością sprawi, że tamtejsza Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności wpisze się w mapę wartościowych lokalnych przedsięwzięć. Już teraz ich plany na różnorodne warsztaty, konkursy i szkolenia są niesamowite, a wiemy, że będą się rozbudowywać każdego dnia.

Jeśli koninianie pokochają Strefę SOWA choć w połowie tak mocno, jak my zachwyciliśmy się fantastycznym zespołem, który będzie ją prowadził – wróżymy temu miejscu ogromy sukces! I trzymamy za niego kciuki!

SOWA
MEN
CNK

Inicjatywa „SOWA - Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 32 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021-2025.

Newsletter

Sign up!