Ми використовуємо файли coocies на нашому сайті, бо хочемо, щоб ти почувався чудово і повертався до нас! Докладніше про нашу політику використання файлів coocies.

Наш сайт використовує файли coocies. Використовуючи його, ви погоджуєтеся на використання файлів coocies відповідно до поточних налаштувань браузера. Докладніше про нашу політику використання файлів coocies.

Більше

Świadczenie usług pośrednictwa w zakresie rezerwacji i zakupu usług hotelowych w kraju i za granicą na potrzeby Centrum Nauki Kopernik. (DZP.260.76.2023.MN)

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pośrednictwa w zakresie rezerwacji i zakupu usług hotelowych w kraju i za granicą na potrzeby Centrum Nauki Kopernik.

Postępowania jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego.

Link do postępowania: https://kopernik.logintrade.net/zapytania_email,145838,8ed83da6bcf385c21a5ed6840d457ff7.html    

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w:

  • a) załączniku nr 1 szczegółowy opis przedmiotu zamówienia,
  • b) załączniku nr 2 projektowane postanowieniach umowy.

Przedmiot zamówienia realizowany i finansowany jest w części w ramach wspólnego Programu Ministra Edukacji i Nauki oraz Centrum Nauki Kopernik pod nazwą Nauka dla Ciebie. Program Nauka dla Ciebie finansowany jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki na podstawie umowy z dnia 23 października 2023 r. Nr MEiN/2023/DPI/3079. W roku 2024 w ramach Programu Nauka dla Ciebie realizowane są działania „Naukobus”, „Planetobus”, „O matmo!” oraz 27. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik.

Ньюслетер

Підпишись на розсилку Центру Науки Коперник і дізнавайся більше.