Ми використовуємо файли coocies на нашому сайті, бо хочемо, щоб ти почувався чудово і повертався до нас! Докладніше про нашу політику використання файлів coocies.

Наш сайт використовує файли coocies. Використовуючи його, ви погоджуєтеся на використання файлів coocies відповідно до поточних налаштувань браузера. Докладніше про нашу політику використання файлів coocies.

Більше

Dzień Dziecka w Planetarium

16.05.2023
16.05.2023

Najlepsze prezenty wcale nie muszą być materialne. Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy do Planetarium, gdzie najmłodsi przekonają się, że każdy może spełnić swoje marzenia, jeśli tylko chce. Podczas pokazów zgłębią tajemnice kosmosu i zadadzą prezenterom wszystkie pytania dotyczące gwiazd, które tylko przyjdą im do głowy.

W programie mamy aż dwie premiery! „3-2-1 START!” to pełen przygód film animowany o odwadze, sprycie i mądrości, jakich wymaga lot w kosmos i powrót na Ziemię. Oskarową rolę gra w nim Chomik Edwin, któremu głosu użyczył Borys Szyc. Ta krótkometrażowa animacja zdobyła uznanie na całym świecie. Jesteśmy pewni, że spodoba się także polskim dzieciom. „Zaczarowany Globus” przedstawia historię małej dziewczynki Mii jadącej do dziadka na wakacje. Najmłodsi wraz z bohaterką poznają pory roku, ich cykliczną zmienność oraz związek z sytuacją na niebie.

Dodatkowo zapraszamy na film „Jesteśmy Strażnikami”, który miał premierę 22 kwietnia (Dzień Ziemi). Ukazuje on piękno naszej planety i mówi o tym, jak badania naukowe pomagają nam lepiej rozumieć wpływ działań człowieka na zmiany klimatu. Ta niezwykła animacja podoba się nie tylko dzieciom, ale i dorosłym.

Zapraszamy na Dzień Dziecka w Planetarium 1-4 czerwca. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia, które na długo pozostaną w pamięci najmłodszych. Odkryjcie z nami kosmos!

Ньюслетер

Підпишись на розсилку Центру Науки Коперник і дізнавайся більше.