Ми використовуємо файли coocies на нашому сайті, бо хочемо, щоб ти почувався чудово і повертався до нас! Докладніше про нашу політику використання файлів coocies.

Наш сайт використовує файли coocies. Використовуючи його, ви погоджуєтеся на використання файлів coocies відповідно до поточних налаштувань браузера. Докладніше про нашу політику використання файлів coocies.

Більше

Odkrywaj nowe filmy, pokazy i koncerty w Planetarium

13.11.2023
na dole zdjęcie koncertu w planetarium, ludzie siedzą na publiczności, a przed nimi występuje artystka na górze sonda kosmiczna Voyager
13.11.2023

Przeżywaj kosmiczne przygody, wznieś się do gwiazd i odkrywaj kosmos! Takie wrażenia znajdziesz tylko w Planetarium Centrum Nauki Kopernik.

W tym roku wprowadziliśmy do repertuaru siedem nowych pokazów i filmów. A to dopiero połowa z zaplanowanych nowości! Rok 2023 rozpoczęliśmy od premiery Cybershow 2517, pokazu laserowego o mieście przyszłości, który zdobył główną nagrodę Planetarium Show 2023, przyznawaną przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Laserowców (ILDA). Z okazji 550. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika przygotowaliśmy pokaz o przewrocie kopernikańskim. Rewolucja Kopernika pomaga zrozumieć, jak ten słynny astronom zmienił postrzeganie wszechświata. Wiosną do repertuaru wprowadziliśmy Jesteśmy strażnikami – film dotyczący możliwości wykorzystania satelitów do działań na rzecz środowiska.

Filmy dla dzieci

W dzień dziecka do repertuaru weszły dwa filmy – 3-2-1 START! i Zaczarowany Globus. Pierwszy z nich opowiada o chomiku Edwinie, który postanowił zostać naukowcem i dolecieć na orbitę Ziemi. Drugi tłumaczy najmłodszym cykliczność pór roku.

Eksploracja kosmosu

We wrześniu swoją premierę miał film Voyager: niekończąca się podróż, dotyczący sond przemierzających Układ Słoneczny. 21 listopada zapraszamy kolejną premierę. Explore poświęcony jest podbojowi kosmosu przez ludzkość.

Koncerty na żywo

W ramach cieszących się dużą popularnością Koncertów pod gwiazdami, rozpoczęliśmy nowy cykl koncertów o nazwie „Supernova”. Promujemy on młodych artystów grających muzykę alternatywną. A już od stycznia czekają na Was kolejne nowości. Śledź naszą stronę.

Odkryj nowe filmy, pokazy i koncert w Planetarium Centrum Nauki Kopernik!

Zobacz spot

Ньюслетер

Підпишись на розсилку Центру Науки Коперник і дізнавайся більше.