We serve cookies on this site, because we want you to feel welcomed and return! More on our cookie policy.

More

Zniesione limity

01.03.2022
01.03.2022

W związku ze zniesieniem limitów covidowych, udostępniliśmy dodatkowe bilety do Kopernika. Zapraszamy, jest dużo wolnych terminów - bilety.kopernik.org.pl

Dla wszystkich, którzy chcą połączyć zwiedzanie naszych Wystaw z wizytą w Planetarium, mamy bilety łączone. Wybierając taki bilet, zapłacisz mniej niż za dwa osobne.

Obywateli Ukrainy zapraszamy bezpłatnie od wtorku do piątku. Bilety można odbierać w kasach, po okazaniu dowodu tożsamości. W przypadku dzieci, wystarczy dokument opiekuna.

24.02.2022
Solidarni z Ukrainą
W czwartek 24 lutego w nocy Federacja Rosyjska zaatakowała suwerenną Ukrainę, wprowadzając na jej terytorium regularne wojska. Rakiety i bomby spadają na instalacje wojskowe, cierpi też ludność cywilna. Jesteśmy instytucją kultury i nie możemy pozostawać obojętni na brutalne gwałcenie podstawowych praw człowieka i napad na niepodległe państwo naszych sąsiadów. W obliczu rosyjskiej agresji kierujemy do naszych ukraińskich przyjaciół i partnerów wyrazy wsparcia i pełnej solidarności. Dajemy temu wyraz w naszych mediach społecznościowych oraz w budynku. Obywateli Ukrainy zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania Kopernika. / Слава Україні!
Czarne tło, na nim żółte koło i ikony biletów.
30.11.2021
Ograniczona dostępność biletów
Od 1 grudnia zgodnie z rządowym rozporządzeniem zmniejszamy limity dostępności naszych przestrzeni do 50%. Obostrzenia sanitarne mają ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa w czasie czwartej fali zakażeń. Będziemy się kontaktować z osobami, którym z powodu nowych ograniczeń będziemy musieli odwołać wizytę. Prosimy sprawdzać skrzynkę mailową.
Niebieskie tło a na nim cyfrowa twarz kobiety
22.10.2021
Przyszłość jest dziś – nowa wystawa w Koperniku
Jak zrobić wystawę o czymś, co dopiero będzie? Albo – właśnie zaczyna być? Centrum Nauki Kopernik podjęło to wyzwanie. Efektem jest wystawa „Przyszłość jest dziś”, której pierwsza część zostanie udostępniona już 5 listopada. Projekt jest realizowany wspólnie z KPRM i NASK.

Newsletter

Sign up!