Zaprojektowanie scenografii do wnętrza ciągu namiotów CNK na 25. Pikniku Naukowym oraz produkcja scenografii wraz montażem, demontażem i transportem.
Na całość zamówienia składa się realizacja dwóch zadań, które są niepodzielne.
- Zaprojektowanie scenografii do wnętrza ciągu namiotów CNK na 25. Pikniku Naukowym 21 maja 2022 r. Realizacja koncepcji scenografii poprzez produkcję lub wypożyczenie wszystkich elementów.
- Organizacja transportu (na event i odbiór po evencie) oraz montażu i demontażu wszystkich elementów scenografii w namiocie CNK, wynikających z koncepcji. Wyjątek stanowi montaż i demontaż banerów na kratownicę.
-
Zapytanie ofertowe.pdfdownloadFile pdf, size 266 kBkilobajtów
-
Załącznik 1 - opis przedmiotu zamówienia_scenografia_namiotCNK.pdfdownloadFile pdf, size 198 kBkilobajtów
-
Załącznik 2 - formularz ofertowy.docxdownloadFile docx, size 66 kBkilobajtów
-
Załącznik 3 - oświadczenie wykonawcy.docxdownloadFile docx, size 61 kBkilobajtów
-
OPZ - zalacznik 1 katalog Formulate.pdfdownloadFile pdf, size 1 MBmegabajt
-
OPZ - zalacznik 2 Kratownica.docxdownloadFile docx, size 86 kBkilobajtów
-
OPZ - zalacznik 3 Heksagon Formulate foto.pdfdownloadFile pdf, size 803 kBkilobajty
-
OPZ - zalacznik 4 mocowanie-srubowe-v1.pdfdownloadFile pdf, size 326 kBkilobajtów
-
OPZ - zalacznik 5 namiot CNK 2022_26.01.2022.pdfdownloadFile pdf, size 100 kBkilobajtów
-
OPZ - zalacznik 6 Zaświadczenie.PDFdownloadFile PDF, size 470 kBkilobajtów
-
OPZ - zalacznik 7a Identyfikacja wizualna 25. Piknik Naukowy (style guide).pdfdownloadFile pdf, size 911 kBkilobajtów
-
OPZ - zalacznik 7b Identyfikacja wizualna 25. Piknik Naukowy.pdfdownloadFile pdf, size 858 kBkilobajtów
-
OPZ - zalacznik 7c Identyfikacja wizualna 25. Piknik Naukowy.pdfdownloadFile pdf, size 962 kBkilobajty