Program Nauka Dla Ciebie

Podcasty dla rodziców i nauczycieli

Zapraszamy do słuchania podcastów Nauka dla Ciebie, w których rozmówcami są eksperci Centrum Nauki Kopernik oraz specjaliści programu Nauka dla Ciebie. Dostarczą Wam wiedzy i inspiracji.
Do słuchania w domu czy w drodze do pracy. 

Dlaczego niektóre dzieci wszystkiego muszą dotknąć, a inne wolą patrzeć z daleka? Uczyć się z muzyką czy w ciszy? Na siedząco, czy może na leżąco? Jak przetrwać naukę zdalną? Rodziców, nauczycieli i osoby zainteresowane nauką zachęcamy do wysłuchania podcastów "Nauka dla Ciebie: co warto wiedzieć o uczeniu się". Rozmawiają uznani eksperci zajmujący się edukacją, nauką, pedagogiką czy najnowszymi technologiami.

Co tydzień nowy odcinek. 

kanał kopernika Na Spotify


Podcasty „Nauka dla Ciebie” są realizowane i finansowane w ramach wspólnego Programu Ministra Edukacji i Nauki oraz Centrum Nauki Kopernik pod nazwą Nauka dla Ciebie. Program Nauka dla Ciebie finansowany jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki na podstawie umowy z dnia 6 marca 2020 r. Nr 1/CNK-NAUKOBUS/2020. W ramach Programu Nauka dla Ciebie realizowane są działania „Naukobus” i „Planetobus” oraz zajęcia online.