Program Nauka Dla Ciebie

Podcasty dla nauczycieli i rodziców

Nauczycieli i rodziców zachęcamy do wysłuchania podcastów Nauka dla Ciebie, w których rozmówcami są eksperci Centrum Nauki Kopernik oraz specjaliści programu Nauka dla Ciebie. Dostarczą Wam wiedzy i inspiracji.

Jednym z celów programu Nauka dla Ciebie jest współpraca z nauczycielami i wspieranie ich w pracy. Dlatego opracowywane są materiały merytoryczne, wspierające rozwój różnorodnych kompetencji. Przygotowaliśmy te podcasty z myślą o nauczycielach, ale także dla każdej osoby zajmującej się edukacją. Mogą one być wartościowym wsparciem merytorycznym i przydać się w codziennej pracy. Do słuchania zachęcamy także rodziców: nasi eksperci służą także wsparciem opiekunom uczniów znajdującym się po „drugiej stronie” monitora.


Podcasty „Nauka dla Ciebie” są realizowane i finansowane w ramach wspólnego Programu Ministra Edukacji i Nauki oraz Centrum Nauki Kopernik pod nazwą Nauka dla Ciebie. Program Nauka dla Ciebie finansowany jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki na podstawie umowy z dnia 6 marca 2020 r. Nr 1/CNK-NAUKOBUS/2020. W ramach Programu Nauka dla Ciebie realizowane są działania „Naukobus” i „Planetobus” oraz zajęcia online.