Odkrywa Samsung

Wieczory dla dorosłych

Bez dzieci. W dogodnych dla Ciebie godzinach. Raz w miesiącu Kopernik otwiera się tylko dla pełnoletnich. Zapraszamy na Wieczór dla dorosłych. Mamy dla Was interaktywne eksponaty na Wystawach, spektakle w Teatrze Robotycznym, pokazy w Planetarium i Teatrze Wysokich Napięć, a także spotkania z ekspertami w temacie danego wieczoru.

Najbliższy Wieczór

Zapraszamy na wieczór 29 czerwca.
Cena biletu: 45 zł

Co łączy tolkienowskich Elfów, Connora MacLeoda z filmu „Nieśmiertelny” i stułbię pospolitą? Wieczna młodość. To właśnie o niej od wieków marzą ludzie. Zastanawiamy się jak oszukać czas i zachować sprawność ciała i umysłu. Dzisiejsza nauka, medycyna i technologia wciąż proponują nowe rozwiązania. Trwają badania nad spowalnianiem procesów starzenia i – choć brzmi to jak science-fiction – wyniki są obiecujące. Mamy do dyspozycji także liczne usprawnienia, które pozwalają nam pełniej korzystać z życia. Młodszy wygląd może zapewnić medycyna estetyczna i… pogoda ducha.

Niezmiennie naszymi sprzymierzeńcami są ruch i zdrowa dieta oraz pozytywne nastawienie. W końcu „być młodym” to przede wszystkim „czuć się młodym”.

Część atrakcji na Wieczorze jest tłumaczona na Polski Język Migowy.

 

Program

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie. Program uzupełniamy na bieżąco.

Pobierz mapę Wieczoru wraz z programem (plik pdf)


„Wieczory dla dorosłych. Odkrywa SAMSUNG” organizowane są we współpracy z firmą Samsung – partnerem strategicznym Centrum Nauki Kopernik. 


„Wieczory dla dorosłych. Odkrywa SAMSUNG” organizowane są we współpracy z firmą Samsung – partnerem strategicznym Centrum Nauki Kopernik.