Jeśli szukasz oryginalnego upominku, wybierz Centrum Nauki Kopernik.

Możesz podarować wizytę w Koperniku rodzinie, przyjaciołom (Oferta dla klienta indywidualnego) albo pracownikom, klientom (Oferta dla klienta korporacyjnego). Sprezentuj nasze vouchery na Wystawy czy do Planetarium lub abonament Klubu Kopernika. Zrobisz to bez wychodzenia z domu.

dekoracja
Abonament Klubu Kopernika
  • abonament jest imienny, ale dwuosobowy – Klubowiczowi zawsze może towarzyszyć jedna osoba (ta sama lub za każdym razem inna);
  • zapewnia łatwy, szybki i nielimitowany wstęp na Wystawy przez rok;

Abonament Klubu Kopernika wykupisz online, logując się na stronę bilety.kopernik.org.pl, lub w kasie klubowej w budynku Centrum. Po opłaceniu abonamentu otrzymasz kod, z którym musisz udać się do kasy klubowej (o ile już przy niej nie stoisz, bo przed chwilą wykupiłeś tu abonament), a my na podstawie kodu wydamy Ci i spersonalizujemy Abonament Klubu Kopernika.

Poznaj szczegóły:

oferta dla klienta indywidualnego

oferta dla klienta korporacyjnego

dekoracja
Voucher do Kopernika
  • voucher nie jest imienny,
  • upoważnia do jednorazowego wstępu na Wystawy lub do Planetarium (pod warunkiem dostępności miejsc),
  • nie jest przypisany do konkretnej daty i godziny zwiedzania,
  • do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy 

Voucher wykupisz online, logując się na stronę bilety.kopernik.org.pl i wybierając przycisk Kup voucher. Voucher przekazywany jest w formie kodu QR, który można w łatwy sposób przekazać osobie obdarowanej. Zrealizuje go, logując się na naszej stronie i wymieniając go na bilet lub odwiedzając nas w Koperniku.

Poznaj szczegóły:

oferta dla klienta indywidualnego

oferta dla klienta korporacyjnego