Stwórz z nami produkt

Projektujemy i prototypujemy rozwiązania edukacyjne adresowane do konkretnych grup klientów i użytkowników: przedszkoli, szkół, firm, instytucji oświatowych, samorządów czy rodziców. Nasze zestawy i aplikacje edukacyjne, interaktywne eksponaty i scenariusze lekcji czy warsztatów bazują na nowoczesnych metodach nauczania (metoda badawcza, metody uczenia się przez: osobiste doświadczanie, dociekanie, tworzenie i konstruowanie, prototypowanie itp.). Dzięki temu w naturalny i skuteczny sposób rozbudzają zainteresowanie nauką i rozwijają kompetencje przyszłości. Wspierają przy tym realizację podstawy programowej w zakresie przedmiotów przyrodniczych i ułatwiają prowadzenie ciekawych zajęć.

Zachęcamy do przeczytania artykułu, w którym o korzyściach biznesowych współpracy z Kopernikiem opowiadają konsorcjanci Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego (link do tekstu).

Kontakt

Skontaktuj się z nami i zamów prototyp produktu, który Cię interesuje. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i chętnie o nich porozmawiamy.

Rozwiązania edukacyjne: biznes@kopernik.org.pl  

Logotypy partnerów budynku