06.12.2021
Zapraszamy do udziału w 11. Forum Rozwoju Mazowsza
Już 8-9 grudnia odbędzie się 11. Forum Rozwoju Mazowsza, najważniejsze wydarzenie poświęcone funduszom europejskim w regionie. Hasłem przewodnim tej edycji będzie #eFEktUE. W programie znajdzie się aż 12 debat, wystąpienia, a także czaty tematyczne z Partnerami wydarzenia. Tegoroczna edycja Forum odbędzie się wyjątkowo w formule zdalnej. Zapraszamy do obejrzenia debaty edukacyjnej pt. „I kto tu kogo uczy?”  9 grudnia w godzinach 12:30-13:20. Moderatorem dyskusji jest Anna Dziama, Zastępca Dyrektora Programowego ds. Edukacji w Centrum Nauki Kopernik.
Czarne tło, na nim żółte koło i ikony biletów.
30.11.2021
Ograniczona dostępność biletów
Od 1 grudnia zgodnie z rządowym rozporządzeniem zmniejszamy limity dostępności naszych przestrzeni do 50%. Obostrzenia sanitarne mają ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa w czasie czwartej fali zakażeń. Będziemy się kontaktować z osobami, którym z powodu nowych ograniczeń będziemy musieli odwołać wizytę. Prosimy sprawdzać skrzynkę mailową.
26.11.2021
Centrum Nauki Kopernik na Szczycie Cyfrowym ONZ – IGF 2021
Będziemy na Szczycie Cyfrowym ONZ – IGF 2021 i opowiemy o wystawie „Przyszłość jest dziś. Cyfrowy mózg?”. Zapraszamy na interaktywny panel dyskusyjny o naszym stosunku do sztucznej inteligencji.
24.11.2021
Pod choinką. Rodzinne warsztaty ekologiczne
Kto wymyślił świąteczne lampki? Co zrobić ze stłuczoną bombką? Choinka - żywa, sztuczna, a może w słoiku? Przygotujcie się z nami do świąt i spędźcie je w sposób przyjazny dla środowiska! Podczas ekologicznych warsztatów rodzinnych przekonacie się, ile radości i satysfakcji dają wspólne przedświąteczne działania. Sobota 4.12 godz. 10.30 (wydarzenie online)
12.11.2021
Warsztaty dla nauczycieli – KEI
Zapraszamy nauczycieli i nauczycielki ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w warsztatach, na których przybliżymy Wam tematykę nowopowstającej wystawy stałej Centrum Nauki Kopernik „Przyszłość jest dziś” oraz towarzyszącego wystawie programu edukacyjnego.
02.11.2021
Nabór kandydatów do Rady Dzieci i Młodzieży
Trwa nabór kandydatów do VI kadencji Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczpospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji i Nauki.
Niebieskie tło a na nim cyfrowa twarz kobiety
22.10.2021
Przyszłość jest dziś – nowa wystawa w Koperniku
Jak zrobić wystawę o czymś, co dopiero będzie? Albo – właśnie zaczyna być? Centrum Nauki Kopernik podjęło to wyzwanie. Efektem jest wystawa „Przyszłość jest dziś”, której pierwsza część zostanie udostępniona już 5 listopada. Projekt jest realizowany wspólnie z KPRM i NASK.
Żółte tło, na nim widać dwoje rysunkowych ludzi z wydłużonymi rękami i nogami. Do tego napis "Dłuższe piątki w Koperniku"
18.10.2021
Dłuuuższe piątki w Koperniku!
Chcesz zacząć weekend w sposób rozrywkowy, ale z pomysłem? Dowiedzieć się, jak zaskakuje nas nauka? A może znaleźć dzień, w którym jest spokojniej i kameralniej? Od listopada wprowadzamy w Koperniku „Dłuższe piątki”. W każdy piątek otwarci będziemy dłużej, bo aż do godziny 20.00!
Archiwum aktualności
Archiwum aktualności
Wybierz rok