Zdjęcie ojca z córką przy domu dla ptaków.
16.09.2021
Dziób w dziób. Rodzinne warsztaty ekologiczne
Czy sowa jest mądra, paw – napuszony, a sójka nie umie wybrać się za morze? Dlaczego mówimy, że jaskółka przynosi deszcz, a bocian – dzieci? Podczas ekologicznych warsztatów rodzinnych poszybujecie do świata naszych skrzydlatych przyjaciół i odkryjecie ich tajemnice.
Okładka aktualności
13.09.2021
Solve for Tommorow
Klimat, zdrowie i bezpieczeństwo to obszary największych wyzwań przyszłości. Żywo interesują się nimi młodzi ludzie. Nic dziwnego – w końcu to oni będą musieli mierzyć się z efektami dzisiejszych działań i rozwiązań. Jak sobie poradzą? Mogą zacząć już dziś.
07.09.2021
Warsztaty dla nauczycieli – KEI
Zapraszamy nauczycieli i nauczycielki ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w warsztatach, na których przybliżymy Wam tematykę nowopowstającej wystawy stałej Centrum Nauki Kopernik „Przyszłość jest dziś” oraz towarzyszącego wystawie programu edukacyjnego.
Czarne tło, na nim żółte koło i ikony biletów.
25.08.2021
Pomóż nam udostępnić więcej biletów do Kopernika
Nasze bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki. Z powodu obostrzeń pandemicznych, wypełniamy budynek tylko w 50. procentach. Możemy udostępnić więcej biletów - jeśli nam pomożecie. Jak? To bardzo proste. Jeżeli jesteście zaszczepieni przeciwko COVID-19, powiedzcie o tym w kasach przed wizytą. Osoby zaszczepione nie są wliczane do limitów pandemicznych, więc taka informacja pozwala nam udostępnić do sprzedaży dodatkowe bilety.  Nie chcemy naruszać Twojej prywatności - decyzja należy do Ciebie.
Widać ręce dzieci podświetlone przez eksponat "Usyp sobie ziemię".
06.08.2021
Planujcie wizyty w Koperniku z wyprzedzeniem!
Bilety do Kopernika najlepiej kupić z wyprzedzeniem - szczególnie w okresie wakacyjnym i w weekendy cieszymy się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Może się okazać, że w danym dniu nie będzie już dostępnych biletów w kasie.
29.07.2021
Wakacyjne szczepienia przeciw COVID-19 w Centrum Nauki Kopernik
22.07.2021
Rośnie Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego
Zobaczcie, jak rośnie Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego. Gotowa jest już m.in. stalowa konstrukcja pracowni, część stropów i betonowych schodów. Przy okazji zrobiliśmy trochę zdjęć nowego budynku. Zobaczcie, jak szybko postępują prace.
Kosmiczne poranki dla dzieci
12.07.2021
Kosmiczne poranki dla dzieci
Poranne seanse w Planetarium przygotowaliśmy specjalnie dla najmłodszych widzów. Wiedzieliście o tym?
Archiwum aktualności
Wybierz rok