Czarne tło, na nim żółte koło i ikony biletów.
26.01.2023
Utrudnienia w zakupie biletów w sobotę 28.01.2023
W najbliższą sobotę, 28 stycznia, między godz. 5.00 a 9.00 nie będzie można zakupić biletów online, na naszej stronie bilety.kopernik.org.pl. W tym czasie będzie też niedostępna strona główna kopernik.org.pl.
19.01.2023
Matematyczna Letnia Szkoła Prototypowania
Weź udział w pierwszej edycji Matematycznej Letniej Szkoły Prototypowania w Koperniku! Podczas 5-dniowych warsztatów samodzielnie stworzysz matematyczną pomoc edukacyjną, pracując pod okiem naszych ekspertów.
16.01.2023
O matmo! Nowa mobilna wystawa Centrum Nauki Kopernik
„O matmo!” to nowa mobilna wystawa w całości zaprojektowana i wykonana przez nasz zespół z myślą o uczniach szkół podstawowych. Składają się na nią 22 interaktywne eksponaty, które pokazują, jak fascynującą przygodą jest matematyka, i zachęcają do jej dalszego samodzielnego poznawania. W naturalny sposób skłaniają do refleksji nad tym, gdzie w otaczającym świecie możemy odnaleźć matematykę.
Czarne tło, na nim przekreślona ikona głośnika
04.01.2023
Ciche godziny w Koperniku w roku 2023
Raz w miesiącu w godz. 13-18 w Koperniku obowiązują „Ciche godziny”. W tym czasie wyłączane są głośne eksponaty i Teatr Wysokich Napięć, także urządzenia emitujące ostre światło i światło stroboskopowe. Więcej informacji na stronie Kopernik bez barier.
dekoracja
02.01.2023
Nazywasz się Kopernik? Czekamy na Ciebie!
W 2023 r. wszystkich Koperników zapraszamy do nas bezpłatnie. Możesz poeksperymentować na Wystawach lub wybrać się na pokaz do Planetarium. Jeśli nazywasz się Kopernik, przyjdź koniecznie. Nazwisko zobowiązuje ;)  
27.12.2022
Bilet łączony
Dla wszystkich, którzy chcą połączyć zwiedzanie naszych Wystaw z wizytą w Planetarium, mamy bilety łączone. Wybierając taki bilet, zapłacisz mniej niż za dwa osobne.
08.12.2022
Wyniki konkursów w programie „Razem dla lepszej przyszłości”
Z radością informujemy, że sieć Klubów Młodego Odkrywcy (KMO) oraz Strefy SOWA dołączyły do programu „Razem dla lepszej przyszłości”, pomagającego w integracji ukraińskich i polskich dzieci oraz ich rodzin.
25.11.2022
SOWA zdobyła Bastion w Nysie!
Otwieramy Strefę Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności po raz dziewiętnasty! Tym razem SOWA zawitała do Nysy, gdzie w murach obronnych Bastionu Świętej Jadwigi z radością przyjęli ją uczniowie i uczennice z aż dwóch Szkół Podstawowych – nr 1 i nr 10.
Archiwum aktualności
Archiwum aktualności
Wybierz rok