Z uczniami w Koperniku

Inspirujemy do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Uczeniu się w Koperniku sprzyjają różnorodne przestrzenie edukacyjne. Zachęcamy do zapoznania się z naszym programem, odwiedzania Kopernika (Wystaw i Planetarium) oraz udziału w warsztatach.

Jeśli planujesz zorganizować wycieczkę z uczniami, zostaw nam kontakt do siebie - oddzwonimy i pomożemy. 

Programy i projekty edukacyjne

Współpraca ze środowiskiem edukacyjnym jest dla nas priorytetem. Zachęcamy do zapoznania się z programami i projektami, w których bierzemy udział lub których jesteśmy częścią.

Konferencje

Kopernik w terenie

Wynajmij naszą wystawę objazdową, poznaj zestawy edukacyjne. Albo zaproś Kopernika do swojej szkoły - w ramach projektu Nauka dla Ciebie, realizowanego przez Centrum Nauki Kopernik wraz z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, docieramy z Naukobusem do miejsc, w których nieczęsto poznaje się prawa nauki przez samodzielne eksperymentowanie.

e-Kopernik dla nauczycieli

Nie wiesz, jak pracować z uczniami zdalnie? Nie masz pomysłu na lekcję online. Zajrzyj do naszych cyfrowych zasobów i zainspiruj się! Opublikowaliśmy dla Was nasze materiały edukacyjne, promujące angażujące formy nauczania i pracę metodą badawczą.

Sprawdź!