Z uczniami w Koperniku

Inspirujemy do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Uczeniu się w Koperniku sprzyjają różnorodne przestrzenie edukacyjne, a współpraca ze środowiskiem edukacyjnym jest dla nas priorytetem. Zachęcamy do zapoznania się z naszym programem, odwiedzania Kopernika (Wystaw i Planetarium) oraz udziału w warsztatach.

więcej

e-Kopernik dla nauczycieli

Nie wiesz, jak pracować z uczniami zdalnie? Nie masz pomysłu na lekcję online. Zajrzyj do naszych cyfrowych zasobów i zainspiruj się!

Pandemia koronawirusa stawia przed nami nowe wyzwania. Chcąc pomóc, publikujemy dla Was nasze materiały edukacyjne, promujące angażujące formy nauczania i pracę metodą badawczą.

Sprawdź!

Programy i projekty edukacyjne

Uczeniu się w Koperniku sprzyjają różnorodne przestrzenie edukacyjne, a współpraca ze środowiskiem edukacyjnym jest dla nas priorytetem. Zachęcamy do zapoznania się z programami i projektami, w których bierzemy udział lub których jesteśmy częścią. więcej

Konferencje

Kopernik w terenie

Zaproś Kopernika do swojej szkoły! W ramach projektu Nauka dla Ciebie, realizowanego przez Centrum Nauki Kopernik wraz z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, docieramy do miejsc, w których nieczęsto poznaje się prawa nauki przez samodzielne eksperymentowanie. więcej

Baza wiedzy

Przeglądaj zasoby Kopernika. Dzielimy się z Tobą zdobytą wiedzą i efektami naszej pracy. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych publikacji z zakresu różnych nauk.