Wynajem przestrzeni

Przestrzenie do wynajęcia mieszczą się zarówno w budynkach Centrum Nauki Kopernik i Planetarium, jak i w sąsiednim nowo powstałym budynku Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego. Oferujemy sale z nowoczesnym wyposażeniem: przestrzenie konferencyjne, fokusownie, sale warsztatowe, laboratoria badawcze. Wynajmujemy przestrzenie firmom i instytucjom (na konferencje, sympozja, gale oraz inne wydarzenia i projekty), a także klientom indywidualnym na kameralne imprezy okolicznościowe (np. urodziny, rocznice). 

We wszystkich przestrzeniach konferencyjno-szkoleniowych dysponujemy sprzętem audiowizualnym najwyższej klasy, a w sali audytoryjnej również sprzętem do tłumaczenia symultanicznego. Gwarantujemy także profesjonalną i kompleksową obsługę.

Projektantom, edukatorom,  i badaczom i szkołom oferujemy wynajem doskonale wyposażonych przestrzeni w Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego: sal warsztatowych, pokoju badań nad procesami uczenia się w przestrzeni domowej, pracowni fokusowych, pracowni rozwojowych, sal seminaryjnych, laboratoriów, Wytwórni – FabLabu edukacyjnego, warsztatów: elektronicznego i CNC, stolarni oraz Living Labu. 

Przestrzenie zostały tak zaprojektowane, by było można przeprowadzić w nich pełen cykl badawczo-rozwojowy – od wstępnych badań procesów uczenia się po stworzenie produktów edukacyjnych, gotowych do testów. Zachęcamy do przeczytania tekstu o roli Pracowni Przewrotu kopernikańskiego, organizacji przestrzeni i wyposażenia (kliknij).

Przestrzenie konferencyjne

Centrum konferencyjne dysponuje przestrzeniami, które można dowolnie aranżować i urządzać. Do Państwa dyspozycji oddajemy sale konferencyjne na piętrze i na parterze. Oferujemy wynajem dla firm/instytucji na konferencję, gale oraz dla klienta indywidualnego na kameralne imprezy okolicznościowe.

Zobacz ofertę

Kontakt: 
Anna Jasińska: tel. 516 16 92 56, anna.jasinska@kopernik.org.pl
Anna Paterek: tel. 512 90 67 65, anna.paterek@kopernik.org.pl 

Przestrzenie badawczo-rozwojowe

W budynku Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego oferujemy wynajem sal warsztatowych, pokojów badań, pracowni fokusowych i rozwojowych, sal seminaryjnych, FabLab-u, Living Labu oraz interdyscyplinarnych laboratoriów – wyposażonych w najnowszą infrastrukturę umożliwiającą prowadzenie badań behawioralnych.

Zobacz więcej

Kontakt: 

biznes@kopernik.org.pl