Nauka inaczej. Jednorazowe wydarzenia i imprezy cykliczne. Daj się porwać nauce! Baw się razem z nami.
Widok kosmosu
spotkania z naukowcami
Prosto z nieba
12+ 14.10, godz. 19.00
Masz pytania dotyczące kosmosu? Podczas wykładów „Prosto z nieba” w Planetarium spotkasz naukowców i dowiesz się więcej o najnowszych osiągnięciach nauki, badaniach kosmosu i gwiezdnych ciekawostkach.
Niebieskie tło, na nim prosty, żółto-złoty statek kosmiczny, w tle widać pierścienie jak u Saturna.
Konferencja i warsztaty
Kosmos w szkole
23. 29-30.10.2021
Odkrywaj z nami tajemnice kosmosu i inspiruj się by wprowadzać je do swoich zajęć edukacyjnych. Zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się edukacją na konferencję Kosmos w Szkole!
Zdjęcie dekoracyjne
konferencja
Interakcja – Integracja
23-24.11.2021
Konferencja instytucji, których celem jest budowanie innowacyjnego, zaangażowanego społeczeństwa, zainteresowanego nauką. Uczestnicy działają na polu edukacji nieformalnej, wybierając różnorodne metody pracy.
Forum KMO
Forum Klubu Młodego Odkrywcy
X Forum
19-20.11.2021
To coroczne święto naszego programu. Opiekunowie i partnerzy KMO spotykają się raz do roku w Warszawie na dwudniowej konferencji w Centrum Nauki Kopernik.
Czarna prostokątna plansza z białymi logotypami organizatorów u góry po prawej, z białą filiżanką z kawą w centrum, otoczoną trzema orbitami, na tle fioletowego zarysu stacji kosmicznej
Spotkania dla nauczycieli
O kosmosie przy kawie
14.10, godz. 18.00
O kosmosie przy kawie. Cykl spotkań dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych, pragnących udostępniać uczniom innowacyjną wiedzę.
Festiwal Przemiany
wydarzenie
Festiwal Przemiany
8–10 października 2021
Interesuje nas szeroko rozumiany rozwój oraz zmiana, jaką wywołuje. Festiwal ma na celu konfrontację różnych idei i punktów widzenia, a napięcie które się z tego rodzi, jest źródłem zaangażowania odbiorców.
grafika przedstawia białko wirusa
Wieczory dla dorosłych online. Odkrywa Samsung
Koronawirus na celowniku
20.10, godz. 19.00
Spotkania z naukowcami - wybitnymi przedstawicielami różnych dziedzin nauki. Odpowiadają na Wasze pytania, odnoszące się do problemów związanych z epidemią, szczepieniami i ogólną profilaktyką COVID-19.