Nauka inaczej. Jednorazowe wydarzenia i imprezy cykliczne. Daj się porwać nauce! Baw się razem z nami.
Planetarium
Walentynki pod gwiazdami
13-14.02, 17.02
Oprócz specjalnych pokazów w Planetarium, wysłuchacie koncertów pod tytułem „My Funny Valentine” w wykonaniu duetu Marii Gabryś-Heyke i Tomasza Woźniaka.
Raz w miesiącu Kopernik jest otwarty tylko dla dorosłych
Odkrywa Samsung
Wieczory dla dorosłych
Jeden czwartek w miesiącu, po standardowych godzinach zwiedzania (od 19.00 do 22.00) Kopernik otwiera się wyłącznie dla dorosłych.
Widok kosmosu
spotkania z naukowcami
Prosto z nieba
12+ [PL]
Masz pytania dotyczące kosmosu? Podczas wykładów „Prosto z nieba” w Planetarium spotkasz naukowców i dowiesz się więcej o najnowszych osiągnięciach nauki, badaniach kosmosu i gwiezdnych ciekawostkach.
Czarna prostokątna plansza z białymi logotypami organizatorów u góry po prawej, z białą filiżanką z kawą w centrum, otoczoną trzema orbitami, na tle fioletowego zarysu stacji kosmicznej
Spotkania dla nauczycieli
O kosmosie przy kawie
26.01, 18.00
O kosmosie przy kawie. Cykl spotkań dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych, pragnących udostępniać uczniom innowacyjną wiedzę.
muzyczno-kosmiczny pokaz
ABBA pod gwiazdami
15+ (PL) 4.02, 11.03
Mamma mia! ABBA wraca, słyszeliście!? To świetna okazja, by wybrać się do Planetarium. Zapraszamy na nowy muzyczno-kosmiczny pokaz
Pozostałe nasze wydarzenia
Festiwal Przemiany
wydarzenie
Festiwal Przemiany
Interesuje nas szeroko rozumiany rozwój oraz zmiana, jaką wywołuje. Festiwal ma na celu konfrontację różnych idei i punktów widzenia, a napięcie które się z tego rodzi, jest źródłem zaangażowania odbiorców.
Konferencja Pokazać-Przekazać dla nauczycieli w Koperniku
Konferencja
Pokazać – Przekazać
Konferencja Pokazać – Przekazać jest corocznym spotkaniem osób, którym zależy na poprawie jakości edukacji.
Wieczory dla dorosłych online
Koronawirus na celowniku
Spotkania z naukowcami - wybitnymi przedstawicielami różnych dziedzin nauki. Odpowiadają na Wasze pytania, odnoszące się do problemów związanych z epidemią, szczepieniami i ogólną profilaktyką COVID-19.
konferencja
Interakcja – Integracja
Konferencja instytucji, których celem jest budowanie innowacyjnego, zaangażowanego społeczeństwa, zainteresowanego nauką. Uczestnicy działają na polu edukacji nieformalnej, wybierając różnorodne metody pracy.