Nauka inaczej. Jednorazowe wydarzenia i imprezy cykliczne. Daj się porwać nauce! Baw się razem z nami.
Festiwal Przemiany
wydarzenie
Festiwal Przemiany
8–10 października 2021
Interesuje nas szeroko rozumiany rozwój oraz zmiana, jaką wywołuje. Festiwal ma na celu konfrontację różnych idei i punktów widzenia, a napięcie które się z tego rodzi, jest źródłem zaangażowania odbiorców.
Logo konferencji - cztery koła ułożone w kwadrat
konferencja
Interakcja – Integracja
Konferencja instytucji, których celem jest budowanie innowacyjnego, zaangażowanego społeczeństwa, zainteresowanego nauką. Uczestnicy działają na polu edukacji nieformalnej, wybierając różnorodne metody pracy.
grafika przedstawia białko wirusa
Wieczory dla dorosłych online. Odkrywa Samsung
Koronawirus na celowniku
22.09, godz. 19.00
Spotkania z naukowcami - wybitnymi przedstawicielami różnych dziedzin nauki. Odpowiadają na Wasze pytania, odnoszące się do problemów związanych z epidemią, szczepieniami i ogólną profilaktyką COVID-19.
Czarna prostokątna plansza z białymi logotypami organizatorów u góry po prawej, z białą filiżanką z kawą w centrum, otoczoną trzema orbitami, na tle fioletowego zarysu stacji kosmicznej
Spotkania dla nauczycieli
O kosmosie przy kawie
16.09, godz. 18.00
O kosmosie przy kawie. Cykl spotkań dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych, pragnących udostępniać uczniom innowacyjną wiedzę.
Konferencja Pokazać-Przekazać dla nauczycieli w Koperniku
Konferencja
Pokazać – Przekazać
27–28.08
Konferencja Pokazać – Przekazać jest corocznym spotkaniem osób, którym zależy na poprawie jakości edukacji.
Logo Pikniku Naukowego - na niebieskim tle po prawej stronie napis 24. Piknik Naukowy Polskiego Radia i CNK a po lewej stronie czarne kółko z pięcioma ramionami.
wydarzenie
Piknik Naukowy
Najnowsze badania, kultowe eksperymenty, ciekawe warsztaty i zapierające dech w piersiach pokazy. Zapraszamy na największą  w Europie plenerową imprezę promująca naukę.