Centrum konferencyjne

Centrum konferencyjne zajmuje część reprezentacyjnego i nowoczesnego budynku Centrum Nauki Kopernik i jest położone nad brzegiem Wisły.

To idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń. Oferujemy wynajem sal z wyposażeniem, jakim mogą poszczycić się najwyższej jakości obiekty konferencyjne. Sale szkoleniowe i konferencyjne mieszczą się na piętrze, a ich powierzchnia wynosi 440 m² i można ją dowolnie aranżować dzięki przesuwanym ścianom. Na parterze znajduje się sala audytoryjna o powierzchni 455 m², wyposażona w sprzęt do tłumaczenia symultanicznego. We wszystkich salach dysponujemy sprzętem audiowizualnym najwyższej klasy. Gwarantujemy również znakomitą profesjonalną obsługę.

Z oferty naszego Centrum konferencyjnego skorzystało już ponad 200 firm. Gościliśmy m.in. prezydenta Francji François Hollande’a, prymatolożkę Jane Goodall i twórcę owcy Dolly Keitha Cambella. Na uwagę zasługuje też najbliższe otoczenie Centrum konferencyjnego: nadwiślańskie bulwary, Planetarium oraz oczywiście samo Centrum Nauki Kopernik.

więcej o nas