Klub Kopernika

Czy Ty lub osoba Ci bliska lubicie eksperymentować? Ciągnie Was do nauki, a uczenie się uważacie za fascynującą przygodę? Często nas odwiedzasz i za każdym razem masz poczucie niedosytu? Albo może chcesz zacząć odwiedzać nas często?

Kup kartę Klubu Kopernika dla siebie i /lub osoby bliskiej i ciesz się z możliwości odkrywania świata nauki w niecodzienny sposób.

Klub Kopernika - Eksperymentujesz, kiedy chcesz

Dzięki dwuosobowej karcie możesz zabrać ze sobą jedną osobę towarzyszącą i odwiedzać nasze Wystawy kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota - w ramach godzin otwarcia. W zamian otrzymasz od nas to, co w Koperniku najlepsze – łatwy, szybki i nielimitowany wstęp na Wystawy bez konieczności stania w głównej kolejce, możliwość pokazania Centrum bliższym i dalszym znajomym oraz możliwość skorzystania ze specjalnych zniżek.

Z kartą Klubu Kopernika przysługują Ci zniżki

  • na seanse planetaryjne
    2D: normalny – 21 zł, ulgowy – 16 zł
    3D: normalny – 27 zł, ulgowy – 22 zł
  • w sklepiku z artykułami związanymi z nauką (-10%)
  • w Bistro Wiem (-10%)
  • w kawiarniach w budynku głównym i Planetarium (-10%).

Zniżki Klubu Kopernika nie sumują się z innymi rabatami.

Właścicielem karty może być dziecko, któremu towarzyszy osoba dorosła – za każdym razem może być inna. Np. możecie razem dowolnie często przychodzić do Bzzz! (wystawa dla dzieci w wieku 2-5 lat).

Roczny koszt karty to 220 zł dla klientów indywidualnych i 210 zł na firm (zakupy grupowe). Kartę możesz kupić, logując się na bilety.kopernik.org.pl. Masz Kartę Warszawiaka - przeczytaj więcej.

W dniu wizyty odbierz w kasach wejściówki na Wystawy lub dokup ze zniżką bilety do Planetarium. Jeśli masz pytania, napisz do nas na adres klub@kopernik.org.pl.

Najczęściej zadawane pytania przez Klubowiczów