Abonament Klubu Kopernika

Czy Ty lub osoba Ci bliska lubicie eksperymentować? Ciągnie Was do nauki, a uczenie się uważacie za fascynującą przygodę? Często nas odwiedzasz i za każdym razem masz poczucie niedosytu? A może właśnie planujesz częściej bywać w Koperniku?

Kup Abonament Klubu Kopernika dla siebie i/lub osoby bliskiej i ciesz się możliwością odkrywania świata nauki wtedy, kiedy najbardziej Ci to odpowiada.

Klub Kopernika - Eksperymentujesz, kiedy chcesz

Dzięki dwuosobowemu abonamentowi możesz zabrać ze sobą jedną osobę towarzyszącą i odwiedzać nasze Wystawy, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota – w ramach godzin otwarcia. W zamian otrzymasz od nas to, co w Koperniku najlepsze – łatwy, szybki i nielimitowany wstęp na Wystawy, bez konieczności stania w głównej kolejce, możliwość pokazania Centrum bliższym i dalszym znajomym oraz możliwość skorzystania ze specjalnych zniżek.

Z abonamentem Klubu Kopernika przysługują Ci zniżki:

  • na pokazy filmowe w Planetarium: 20 zł,
  • w sklepiku z artykułami związanymi z nauką (-10%),
  • w Bistro Wiem (-10%),
  • w kawiarniach w budynku głównym i Planetarium (-10%).

Zniżki Klubu Kopernika nie sumują się z innymi rabatami.

Właścicielem abonamentu może być dziecko, któremu towarzyszy dorosły opiekun – za każdym razem może to być inna osoba. Możecie razem dowolnie często przychodzić np. do Bzzz! (wystawa dla dzieci w wieku 2–5 lat)

Roczny koszt Klubu Kopernika to 260 zł dla klientów indywidualnych i 250 zł dla firm (zakupy grupowe). Abonament możesz kupić, logując się na bilety.kopernik.org.pl. Masz Kartę Warszawiaka - przeczytaj więcej.

W dniu wizyty odbierz w kasach wejściówki na Wystawy lub dokup ze zniżką bilety do Planetarium. Jeśli masz pytania, napisz do nas na adres klub@kopernik.org.pl.

REGULAMIN KLUBU KOPERNIKA (plik pdf)

Najczęściej zadawane pytania przez Klubowiczów