koncert

Supernova: Chrust

Czujecie? Wielkimi krokami nadchodzi wiosna. Czuć ją w powietrzu, widać w roślinach i słychać pośród zwierząt. A razem z wioną idzie przesilenie, czyli moment, w którym długość dnia i nocy zrówna się ze sobą. Z tej okazji zapraszamy na niezwykły koncert z cyklu „Supernova”, podczas którego z nowoczesną muzyką słowiańską zagra dla Was zespół Chrust.

Chrust to nieoczywista mieszanka charakterów, emocji i oczekiwań. Trójka przyjaciół pragnących nadać nowy, niespotykany dotąd kierunek muzyce słowiańskiej. Ich twórczość - choć silnie inspirowana pieśniami ludowymi - przybiera kształt oryginalnej, współczesnej podróży w głąb siebie. Konsekwencją wspólnej drogi jest debiutancka płyta “CHRUST” wydana w maju 2022 roku. Mówią o sobie, że tworzą muzykę silnie inspirowaną polską ludowizną, z domieszką współczesnego brzmienia elektronicznego. Chcą wyzwolić w ludziach to, co naturalne i głęboko zakorzenione, dlatego ich muzyka jest potężnym ładunkiem energetycznym i emocjonalnym. Jak podkreślają, wiedzą, że publiczność nie tylko ich słucha, ale przede wszystkim widzi, dlatego zadbają o to, aby koncert był również niespowtarzalną wizualną ucztą tego muzycznego spektaklu.

Zdjęcie zespołu

Zapraszamy na kolejny z koncertów "Supernova", gdzie muzykę młodych alternatywnych zespołów łączymy z wizualizacjami kosmicznymi prezentowanymi pod kopułą Planetarium.

Koncert z efektami laserowymi.


Koncert odbędzie się 22 marca o godz. 20:00 w Planetarium. Bilet ulgowy/normalny w cenie 50 zł można zakupić na naszej stronie.