koncert

Supernova: Youth Novels

Zapraszamy na kolejny z koncertów "Supernova", gdzie muzykę młodych alternatywych zespołów łączymy z wizualizacjami kosmosu pod kopułą. Zespół Youth Novels, składający się z wokalistki Anny Babrakowskiej i gitarzysty Emila Nowaka, jest prawdziwym fenomenem na polskiej scenie muzycznej. Ich unikalne brzmienie łączy szeroko pojętą alternatywę z akustycznymi kompozycjami i hipnotyzującymi ambientowymi dźwiękami.

Youth Novels występowali na znanych polskich festiwalach: Open’er, OFF Festival, Spring Break i Męskie Granie, a także jako support dla takich artystów jak Oh Wonder, Father John Misty, Seafret czy Hooverphonic. Ich utwory pojawiły się w popularnych serialach „Zachowaj Spokój”(Netlifix) i „Pod Powierzchnią” (TVN).

dwoje artystów opartych o siebie na czerwonym tle

Zespół ma na swoim koncie świetnie przyjęte epki i single, m.in. „What If”, „Woman” (z ponad 1,5 mln odtworzeń na Spotify) i „Skin Rework”, wyprodukowany przez Sama Thompsona (The XX, Ellie Goulding) i nagrany w znanym Air Studios, a także „Hands” stworzony we współpracy z holenderskim producentem Ferrym Corstenem (FERR). Najnowsza epka „Blue” pokazuje niezwykłe umiejętności muzyczne zespołu, w tym elektryzujący utwór „The Moon” z udziałem Iwony Skwarek i urzekający kawałek „Blue Rework” autorstwa Niklasa Paschburga. 24 lutego ukazał się najnowszy singiel Youth Novels, stworzony we współpracy z utalentowanym producentem i muzykiem Frankiem Wiedemannem.

Koncert z efektami laserowymi.