Pokazy online

Pokazy online
Napisz do nas, aby zakupić pokazy online!

Fizyka na scenie? Biologia w blasku fleszy? Chemia wśród braw? Pokaz naukowy to prawdziwy show, pełen ciekawych zjawisk i zdumiewających eksperymentów w wykonaniu charyzmatycznych prezenterów.

Każdy pokaz to inny temat i inne zjawiska naukowe. Łączy je unikatowy format, w którym narracja przeplatana jest efektownymi eksperymentami, a także doświadczeniami, które można samodzielnie powtórzyć w domu. Całość uzupełniona jest wiedzą naukową i okraszona poczuciem humoru. W wersji na żywo istnieje możliwość interakcji z uczestnikami poprzez czat.

Pokaz naukowy online trwa 30 minut. Maksymalna liczba uczestników – 30 osób.

Pokaz oświecenie
Oświecenie

Na scenę zapraszamy światło, które nie tylko oświetla naszych prowadzących, ale także odgrywa kluczową rolę w prezentowanych doświadczeniach. W trakcie pokazu poszukamy odpowiedzi na pytanie, czym właściwie jest światło. Zobaczymy, co da się zrobić z kolorami i dzięki kolorom. Sprawdzimy także, czy da się odkryć naturę światła za pomocą... zepsutego telewizora.

Pokaz naukowe świętowanie
Naukowe Świętowanie

Uwaga! Ktoś tu świętuje urodziny. Najlepszy prezent urodzinowy to nowiutki pokaz naukowy. Zapraszamy do wspólnych przygotowań imprezy urodzinowej. Nie zabraknie balonów, świeczek, kolorowych napojów, muzyki, śpiewu i urodzinowego tortu! Pojawią się również klasyki gatunku: ogień, woda, powietrze, trochę fizyki, sporo chemii, suchy lód i ciekły azot.

Pokaz ciśnienie
Ciśnienie

Ile waży powietrze, które jest nad nami? Dlaczego w górach łatwiej o zadyszkę? Czemu alpiniści nie mogą odpocząć przy szklance mocnej herbaty? Nie zwracamy uwagi na wiele zjawisk, które codziennie obserwujemy. Czas to zmienić. Pokaz wyjaśni to w obrazowy i zabawny sposób.

Pokaz morskie opowieści
Morskie Opowieści

Czym spowodowana jest choroba morska? Dlaczego ładunek na statku musi być rozłożony równomierne? Jak wyznaczyć środek ciężkości Bałtyku? Kluczem do rozwiązania tych tajemnic jest równowaga. Wyruszcie w morską podróż wraz z Grupą Pokazową Centrum Nauki Kopernik.

Pokaz umysł przyłapany
Umysł Przyłapany

Zapraszamy na pokaz o …Was samych! Niektórzy stwierdzą, że już wszystko na swój temat wiedzą. Ale czy na pewno? Gwarantujemy, że nie. Przekonajcie się, jak iluzjoniści oraz spece od reklamy wykorzystują wiedzę o funkcjonowaniu naszego umysłu, oraz jak różnorodnie postrzegamy otaczający nas świat.