pokaz laserowy

Dark Side of the Moon

Lubisz zespół Pink Floyd? Ich muzyka wprowadza Cię w deliryczny trans? Chcesz poczuć ich piosenki na nowo? Ten pokaz to hołd złożony Pink Floyd – jednemu z najwybitniejszych zespołów wszech czasów. Na widowisko składa się kilka elementów. Najważniejszym jest oczywiście muzyka pochodząca z legendarnego albumu „Dark Side of The Moon” i towarzyszą jej abstrakcyjne wizualizacje nawiązujące do tematyki utworów, połączona z widowiskowym pokazem laserowym.

Całość ubarwia specjalnie zaprojektowany pokaz laserowy. Dzięki 8 projektorom laserowym RGB o mocy 1,5W nad głowami widzów pojawią się abstrakcyjne grafiki oraz świetliste ruchome ściany – wszystko, by podkreślić i wzmocnić artystyczne doznania.

Za ten pokaz laserowy otrzymaliśmy pierwszą nagrodę w kategorii planetarium przyznawaną przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Pokazów Laserowych ILDA (International Laser Display Association) w Las Vegas w 2014 roku.

Uwaga! Pokazy laserowe są stanowczo odradzane osobom cierpiącym na epilepsję.

Październik to miesiąc pożegnalny, dlatego w jego ostatni weekend (30-31 października), wyemitujemy pokaz laserowy aż trzy razy każdego dnia! Jest to idealna okazja, aby odwiedzenie Planetarium połączyć z wizytą na Wystawach, a wszystko w specjalnej niższej cenie pakietu Wystawy + Planetarium, tak aby po raz ostatni zobaczyć nasz największy planetaryjny hit.

Rekomendowany wiek: 15+