pokaz

Konstelacja: Miłość

Randka pod gwiazdami? Zabierzemy was w najbardziej romantyczne zakątki Drogi Mlecznej i wspólnie poszukamy serc w Układzie Słonecznym. Sprawdzimy też, gdzie w kosmosie są pary i czemu single stanowią mniejszość.

Czyż nie przyjemnie jest mówić o miłości pod bezchmurnym niebem, pełnym migotliwych gwiazd? Zapraszamy na randkę pod gwiazdami! W naszym Planetarium nie zakłócą jej nawet złe warunki atmosferyczne. „Konstelacja: Miłość” to wyjątkowa propozycja planetarium na romantyczny wieczór. Podczas międzygalaktycznej wycieczki pokażemy Wam najbardziej romantyczne zakątki Drogi Mlecznej, opowiemy, dlaczego w kosmosie single są w mniejszości, wyjaśnimy, dlaczego lepiej pochodzić z Marsa niż z Wenus oraz dowiemy się, gdzie w Układzie Słonecznym można znaleźć serca! A na deser zdradzimy, że nazwanie kogoś „swoją gwiazdką” nie musi być wyłącznie wyrazem sympatii. W tym określeniu kryje się naukowa prawda. 

Pokazy są prowadzone na żywo przez prezenterów i w dużej części improwizowane. Tłumaczenie angielskie dostępne w słuchawkach nie jest dosłowne. Skupia się na opisach oglądanych obiektów i zjawisk.

Jeśli chcesz, abyśmy wyświetlili Twoją dedykację na kopule Planetarium przed rozpoczęciem pokazu, uzupełnij formularz.