laboratoria

Minilaby dla indywidualnych zwiedzających

Minilaby to zajęcia w laboratoriach biologicznym, chemicznym, fizycznym i robotyczym dla indywidualnych zwiedzających. Odbywają się w weekendy oraz w wakacje, trwają 45 minut. Wstęp do laboratoriów oznacza aktywne uczestnictwo w zajęciach. Zachęcamy do przyjścia całą rodziną (wejść można od 9. roku życia) i wspólnego eksperymentowania!

W laboratoriach czekają na was wciągające zajęcia, podczas których pod okiem specjalistów samodzielnie wykonacie doświadczenia, korzystając z laboratoryjnego sprzętu. W każdym laboratorium czeka na was inny temat. Można trafić na ciekły azot o temperaturze −198ºC, świecące glony, szczekający wodór czy drukarki 3D. Przyjdźcie do laboratorium i znajdźcie odpowiedzi na naukowe pytania. Przekonajcie się, jak ekscytujące jest rozwiązywanie zagadek świata. To doskonała rozrywka dla całej rodziny. Niewykluczone, że odkryjecie w sobie pasje, o jakie się nie podejrzewaliście! 

Dostępność minilabów

lipiec–sierpień
codziennie
pozostałe miesiące
sobota, niedziela i święta

W wybranych dniach laboratoria mogą nie być dostępne lub mogą występować zmiany w programie.

Sprawdź dzisiejszą dostępność Laboratoriów

  • Wstęp w ramach biletu na Wystawy.
  • Wejście w ramach dostępnych miejsc, zgodnie z kolejnością przyjścia.
  • Eksperymentujący muszą mieć co najmniej 9 lat, dzieci w wieku 9–13 lat wchodzą tylko pod opieką osoby dorosłej.
  • Do laboratorium może wejść maksymalnie 16 osób jednocześnie, włącznie z opiekunami dzieci, którzy także aktywnie uczestniczą w zajęciach.

Wyłączny Partner laboratorium robotycznego
Wyłączny Partner Wytwórni

Wyłączny Partner laboratorium chemicznego

Wyłączny Partner laboratorium fizycznego