Wystawa czasowa

Rowery na patio

Twój rower wyróżnia się spośród innych? A może jest całkiem zwyczajny, ale ma „to coś"? Nietypowy dzwonek? Siodełko z historią? Koniecznie pokaż nam swój rower! Do wygrania mamy 50 podwójnych zaproszeń do Kopernika. Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Weź udział w konkursie!


Czy jeździliście kiedyś na bicyklu? Myślicie, że łatwo złapać równowagę, kierując trzyosobowym tandemem? Wsiadajcie i bawcie się dobrze! Przygotowaliśmy dla Was zaskakujące modele rowerów, na których przejedziecie się po naszym patio.

Na świeżym powietrzu możecie przetestować rower, którym steruje się jak żaglówką, albo rower z odwróconym sterowaniem. Brzmi ciekawie? Wśród naszych osobliwych rowerów mamy także rower Leonarda, czyli drewnianą biegówkę dla dorosłych. Sprawdźcie, czy jesteście zgrani i potraficie zsynchronizować jazdę, kiedy… rowery są równolegle złączone. To prawdziwe wyzwanie dla dwojga! Rowerowe eksperymenty wywołują uśmiech, zaskakują, a przede wszystkim dostarczają wszystkim świetnej zabawy niezależnie od wieku.

Nasze bicykle są zgrabne i szybkie, ale uważajcie na siebie, nie rozpędzajcie się za bardzo i pamiętajcie o założeniu kasku. Rowery, które zobaczycie na patio, to przedsmak kolejnej wystawy czasowej. Zawita ona do nas w październiku i będzie poświęcona właśnie rowerom. W jej skład wejdą zarówno interaktywne eksponaty, jak i kolekcje najnowocześniejszych i najstarszych jednośladów. Na wystawie przyjrzycie się im z bliska, poznacie ich budowę i historię, a także samodzielnie wypróbujecie nietypowe modele i przekonacie się, że jazda na rowerze o kwadratowych kołach jest możliwa!

Rowery na patio będą z nami tylko trzy miesiące, więc nie zwlekajcie z wizytą w Koperniku i nastawcie się na pełen odjazd.


Partner wystaw czasowych