Zaproś nas do siebie

Kopernik w terenie to pokazy naukowe, wystawa objazdowa oraz zajęcia online, które możesz zaprosić do siebie. Profesjonalnie prowadzone przez naszych animatorów pokazy idealnie sprawdzą się na konferencjach, piknikach, festiwalach czy spotkaniach integracyjnych. Wystawa z kolei pozwoli odbiorcom na samodzielne eksperymentowanie. Jeździmy zarówno do szkół, jak i do firm prywatnych. Wśród aktywności online oferujemy wirtualne spacery po Wystawach Kopernika, wspólne zdalne eksperymentowanie z ekspertami z naszych laboratoriów oraz pokazy naukowe i planetaryjne, prowadzone przez naszych prezenterów. Dotrzemy w dowolne miejsce w Polsce – wszędzie tam, gdzie znajdą się widzowie ciekawi świata i otwarci na niestandardową rozrywkę.

Pokazy naukowe - zamów Kopernika do siebie
Pokazy naukowe

Pokazy naukowe Centrum Nauki Kopernik to spektakle artystyczne, efektowne eksperymenty, fachowa wiedza i doskonała zabawa. W pół godziny sprawdzisz, ile jeszcze możesz się dowiedzieć i odkryjesz fascynujące oblicze nauki.  

Zobacz więcej o pokazach

Kopernik w terenie - wystawy objazdowe.jpg
Wystawa objazdowa

„Umysł przyłapany” to wystawa przeznaczona nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych. Eksponaty są interaktywne, co oznacza, że zwiedzający muszą samodzielnie je przetestować, by sprawdzić, jak działa ich umysł – rzeczywisty bohater ekspozycji. Świetna zabawa gwarantowana! 

Zobacz więcej o wystawie