Przedszkolaki w Koperniku

Zapraszamy na wspólne eksperymentowanie w Koperniku! Mamy mnóstwo atrakcji już dla trzylatków. Doskonała zabawa edukacyjna – jak zwykle gwarantowana! Wizyta u nas jest bezpieczna – eksponaty pokryte są specjalną nanopowłoką chroniącą przed drobnoustrojami.

Uśmiechnięte dziecko przed wejściem na wystawę Bzzz!

Wystawa Bzzz!

Bzzz! to bezpieczna przestrzeń zaprojektowana tak, by wykorzystać naturalną ciekawość oraz potrzebę ruchu dzieci i ukierunkować je na samodzielne odkrywanie przyrody. Wystawa jest oddzielona od innych, ma własną toaletę i miejsce do odpoczynku. Dzieci mogą wejść do Bzzz! wyłącznie z opiekunami.  Zwiedzanie trwa maksymalnie 45 min. To świetna zabawa dla młodszych i starszych przedszkolaków! 

Strefa Eksperymentowania

Strefa Eksperymentowania to centralna ekspozycja Kopernika, mieszcząca się w ogromnej, otwartej przestrzeni na pierwszym piętrze. Zgromadzone tu eksponaty umożliwiają samodzielne poznawanie i odkrywanie, testowanie, popełnianie błędów.

Planetarium

Chcesz z dziećmi wyruszyć w podróż kosmiczną i zobaczyć z bliska Słońce oraz planety Układu Słonecznego? Dołącz do bohaterów filmu, którzy dzięki sile wyobraźni podążają na wyjątkową wyprawę własnoręcznie zbudowaną rakietą. Najmłodszym widzom polecamy film „Chrumek i zaczarowana rakieta”, „Pod jednym niebem”, „Polaris” oraz „Zaczarowany Globus”. Przed filmem przedszkolaki obejrzą także interaktywny pokaz prowadzony przez prezenterów Planetarium.


Cennik wstępu na Wystawy / do Planetarium

  • bilet grupowy na Wystawy – 26 zł / 28 zł* os.
  • bilet grupowy do Planetarium – 20 zł/os.
  • bilety na Wystawy + wybrany seans w Planetarium normalny – 62 zł / 64 zł
  • bilety na Wystawy + wybrany seans w Planetarium ulgowy – 48 zł / 50 zł*

*ceny w święta, weekendy i wakacje

Do każdej rezerwacji przysługuje 1 darmowy bilet dla opiekuna na każde 10 osób. Bilety grupowe obowiązują przy rezerwacji minimum 10 biletów.

Jak zarezerwować bilety?

Wystarczy napisać na adres e-mail szkoly@kopernik.org.pl lub zadzwonić pod numer +48 22 596 41 00 (poniedziałek–piątek, godz. 8.00–16.00).

Zapraszamy!