zajęcia dla grup

Majsternia

Zapraszamy uczniów klas 1–3 szkół podstawowych, wraz z nauczycielami, do Majsterni na zajęcia nawiązujące do tematu naszej aktualnej wystawy czasowej „GraMY – WYgramy”. W ciągu 45 minut dzieci rozbudzą swoją kreatywność i przekonają się, jak wiele zależy od ich pomysłowości.

BudujeMY muzykę

Na uczniów czekają rozmaite przedmioty, z których wspólnie zbudują konstrukcje wydające różne dźwięki. Każdy zespół stanie przed innym wyzwaniem i otrzyma inny zestaw akcesoriów.

Zaprojektowane przez nas zajęcia inspirują uczniów do odkrywania świata poprzez osobiste doświadczanie. Wysoce sprzyjają także integracji uczniów i rozwijaniu umiejętności współpracy w grupie. Ponadto umożliwiają dzieciom aktywne uczestnictwo w procesie twórczym i doskonalenie umiejętności manualnych.

Zajęcia w Majsterni rekomendujemy jako uzupełnienie wizyty na Wystawach. Odbywają się one w zamkniętej przestrzeni. Dzieci pracują pod okiem animatorów, którzy chętnie odpowiadają na pytania i wspierają dzieci w rozwijaniu pomysłów. Zajęcia angażują także w proces twórczy nauczycieli.

Informacje praktyczne

  • Czas trwania: 45 min
  • Godziny zajęć: 9:30, 10:30, 11:30; zajęcia odbywają się od wtorku do piątku
  • Wiek uczestników: klasy 1–3 szkoły podstawowej
  • Liczebność grupy: do 30 osób
  • Cena: 150 zł za grupę (+ cena biletu na Wystawy)
  • Miejsce: Majsternia, 1 piętro

Rezerwacje przez infolinię: tel. 22 596 41 00, w godz. 8.00–16.00 od poniedziałku do piątku

Regulamin zajęć (plik pdf)